Paslaugos

 

Registracija į Tarnybinės (profesinės) etikos ir korupcijos prevencijos mokymus, skirtus valstybės tarnautojams, dirbantiems Vilniaus apskrities valstybės ir savivaldybių institucijose ir įstaigose

Kviečiame į Tarnybinės (profesinės) etikos ir korupcijos prevencijos mokymus, skirtus valstybės tarnautojams, dirbantiems Vilniaus apskrities valstybės ir savivaldybių institucijose ir įstaigose.

Mokymų data  2020 m. rugpjūčio 19, 25 d., rugsėjo 2, 9, 17, 21 ir 24 d. 
Trukmė: 8 akad. val. (neįskaitant pertraukų).
Atvykimas ir registracija nuo 8.30 val.
Mokymų vieta – Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos 301 salė, Jasinskio g. 9, Vilnius.

SVARBU! Mokymuose gali dalyvauti valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų valstybės tarnautojai (įstaigų vadovai, karjeros, statutiniai, politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojai), dirbantys viešųjų pirkimų, įdarbinimo, Europos Sąjungos ir paramos lėšų skirstymo ir naudojimo, sveikatos apsaugos srityse.

Registruotis kviečiame valstybės tarnautojus, kurie 2019 m. ir 2020 m. dar nėra dalyvavę projekto „Valstybės tarnautojų mokymai tarnybinės (profesinės) etikos ir korupcijos prevencijos srityse“ Nr. 10.1.2-ESFA-V-916-01-0005 organizuojamuose mokymuose, t. y. nėra dalyvavę tarnybinės (profesinės) etikos ir korupcijos prevencijos mokymuose, skirtuose ūkio subjektų priežiūrą ir kontrolę vykdantiems valstybės tarnautojams, arba tarnybinės (profesinės) etikos ir korupcijos prevencijos mokymuose, skirtuose viešųjų pirkimų, įdarbinimo, ES ir paramos lėšų skirstymo ir naudojimo bei sveikatos apsaugos srityse dirbantiems valstybės tarnautojams.


 1.  Vardas*

 2.  Pavardė*

 3.  Darbovietė (nurodomas darbovietės pavadinimas, nurodytas Juridinių asmenų registre)*

 4.  Pareigų pavadinimas *

 5. Kontaktinė informacija:

   Kontaktinio el. pašto adresas*

 6.  Kontaktinio tel. numeris*

 7.  Apskritis, kurioje yra valstybės ir savivaldybės institucija ir įstaiga *

 8.  Pažymėkite veiklos sritį (-is), kurioje (-iose) vykdote funkcijas: *

 9.  Pasirinkite mokymų datą:*

 10.  Ar Jūsų darbo užmokesčio ar jo dalies išlaidos yra apmokamos iš ES struktūrinių fondų lėšų: *


Patvirtiname Jūsų registraciją! Papildomi patvirtinimo laiškai nebus siunčiami.

Valstybės tarnautojams, užsiregistravusiems į minėtus mokymus, likus 1-2 dienoms iki mokymų pradžios, el. paštu, nurodytu šitoje Registracijos formoje, atsiųsime priminimą dėl mokymų kartu su mokymų darbotvarke.
 
Maloniai lauksime Jūsų mokymuose!


0%
Atsakyta 010 klausimų

VALSTYBĖS TARNYBA SKAIČIAIS